Mobilny punkt pobrań wymazu w kierunku COVID-19

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W AUGUSTOWIE
Augustów, ul. Szpitalna 12
Numer telefonu dla pacjentów umawiających się na wymaz: (87) 644 42 50 czynny w godzinach 10:00-12:00
Dni/godziny przyjmowania pacjentów: pn-ndz 9:30-14:00


Szczepienia przeciw grypie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie informuje, że farmaceuci / technicy farmaceutyczni zatrudnieni w aptece / punkcie aptecznym na terenie powiatu augustowskiego, którzy chcą zaszczepić się p/grypie proszeni są o złożenie Listy osób chętnych do szczepienia przeciw grypie z danej apteki / punktu aptecznego wraz z Oświadczeniem do SP ZOZ w Augustowie do Sekretariatu do dnia 22.09.2020r.
Dyrektor  SPZOZ  w Augustowie
Danuta  Zawadzka

oswiadczenie.docx
grypa.docx


Zabiegi protezy biodra

Szpital w Augustowie zaprasza pacjentów na zabiegi protezy biodra. Mamy krótkie terminy. Wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

Numer do rejestracji: 87 644 42 97

wznowiona realizacja świadczeń ambulatoryjnych

Informujemy, że z dniem 04.05.2020 r. zostaje wznowiona realizacja świadczeń ambulatoryjnych w Poradnia Rehabilitacyjna wraz z Działem Fizjoterapii oraz Pracowni Endoskopowej Przewodu Pokarmowego (gastroskopie, kolonoskopie). O terminach i godzinach wizyt i zabiegów Pacjenci będą informowani drogą telefoniczną przez Personel Działu Fizjoterapii lub Rejestracji Szpitala. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pacjentów i Personelu, w poradniach mogą przebywać jedynie Pacjenci zarejestrowani na wizytę stacjonarną lub zabiegi. Każdy z Pacjentów będzie proszony o wypełnienie ankiety i poddanie się pomiarowi temperatury. Przypominamy o zachowaniu środków ochrony osobistej – zakładaniu maseczki, unikaniu dotykania twarzy, unikania kontaktu bezpośredniego (np. podawania ręki), częstym myciu i dezynfekcji rąk, zakrywania ust i nosa podczas kichania/kaszlu.