Prace techniczne na stronie spzoz.augustow.pl

W związku z trwającymi pracami technicznymi na stronie spzoz.augustow.pl informujemy że niektóre treści mogą wyświetlać się nieprawidłowo. Pytania do zapytań ofertowych oraz przetargów proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto dla osób i firm chcących wesprzeć finansowo augustowski szpital

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie informuje , iż zostało utworzone specjalne konto dla osób i firm chcących wesprzeć finansowo augustowski szpital w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.


28 1020 1332 0000 1502 1231 1462

 

Organizacja udzielania świadczeń w SPZOZ w Augustowie

Poniżej przekazujemy informacje dotyczące funkcjonowania SP ZOZ w Augustowie:

W związku z wprowadzonym w dniu 20.03.2020 r. stanem epidemii informujemy, że poniższa organizacja udzielania świadczeń w SPZOZ w Augustowie obowiązuje do odwołania.
1. W całym szpitalu obowiązuje zakaz odwiedzin osób hospitalizowanych.
2. Porody odbywają się jak dotychczas – z wyłączeniem porodów rodzinnych. Poród odbywa się bez obecności osób towarzyszących.
3. Nie pracują:
1. Poradnia Rehabilitacyjna wraz z Działem Fizjoterapii,
2. Poradnia Chorób Zakaźnych.
3. Pracownia Endoskopii – nie są udzielane świadczenia gastroskopii i kolonoskopii,
Nie trzeba dzwonić w celu przełożenia lub odwołania terminu – pracownicy ww. komórek będą telefonicznie kontaktować się z Pacjentami w celu ustalenia nowych terminów badań i zabiegów – nastąpi to niezwłocznie po otrzymaniu informacji o możliwości wznowienia realizacji świadczeń. Proszę oczekiwać na kontakt ze strony SP ZOZ w Augustowie.
4. Pozostałe poradnie specjalistyczne - pracują:
!!! Jeżeli pacjent potrzebuje wyłącznie przedłużenia leku na receptę bądź zwolnienia lekarskiego, skierowania, zaświadczenia - bardzo prosimy o kontakt telefoniczny !!! Dotyczy to także osób już zapisanych do poradni w najbliższych dniach – dzięki temu możliwe będzie uniknięcie konieczności stawienia się w poradni osobiście. O kodzie wystawionej e-recepty Pacjent zostanie poinformowany telefonicznie lub przez system e-zdrowie.
!!! Na wizytę należy zgłaszać się pojedynczo, bez osób towarzyszących !!!
1. Poradnia Ginekologiczno-Położnicza (tel. 87 64 44 277),
2. Poradnia Chirurgii Ogólnej i Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej (rejestracja do obu poradni 87 64 44 297) .
5. Poradnia Lekarza Rodzinnego (POZ) tel. 87-64-44-298:
1. od poniedziałku do piątku w godz : 8.00-17.30 udzielane są TELEPORADY,
2. w sytuacji, kiedy po przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem, lekarz stwierdzi, że niezbędna jest wizyta pacjenta w Przychodni, pielęgniarka umówi pacjenta na konkretną godzinę,
3. Bilanse i szczepienia nie będą wykonywane w najbliższym czasie.
4. Jeżeli pacjent potrzebuje wyłącznie przedłużenia leku na receptę, zwolnienia lekarskiego, skierowania, zaświadczenia - bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie ze skrzynki na listy, która znajduje się przy drzwiach do poradni. Obowiązkowo proszę podać nr. telefonu.
6. Prosimy o odłożenie w czasie składanie wniosków o wydanie dokumentacji medycznej.